Börü fragmanı yayınlandı

Please log in or register to like posts.
Video

Börü fragmanı yayınlandı, Börü ne zaman başlayacak?

DAĞ serisinin yazarı ve yönetmeni Alper Çağlar’ın yeni projesi BÖRÜ ile özel kanalların ilk 60 dakikalık dizisine imza atıyor. Yakın tarihte ülkemizde yaşanan gerçek olaylardan esinlenen BÖRÜ, 1’er saatlik 6 bölümden oluşacak ve finalini beyaz perdede yapacak. Büyük final 2018 sonbaharında vizyonda olacak.

BÖRÜ dizisinin oyuncu kadrosunda, izleyicinin DAĞ serisinden tanıdığı isimler de yer alıyor. Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Bedii Akın, Ozan Ağaç, Gürol Tonbul gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ timinin üyelerine hayat verecek. Usta oyuncu Mesut Akusta da, Özel Harekat’ın kurucuları arasında yer alan en önemli karakterlerden birisini canlandıracak. Dizinin yönetmenliğini Can Emre ve Cem Özüduru üstleniyor.

Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. . Sınırda düşmanların giderek arttığı, ülke içinde de tehlike çemberinin giderek daraldığı bir dönemden geçiyor.

One comment on “Börü fragmanı yayınlandı

  1. efsane bi dizi geliyo DAĞ II’nin yapımcılarıdan yine kaliteli yine efsane bi dizi 6 bölüm ve sonrasında beyazperde 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir