PUBG En iyi loot nerede

Please log in or register to like posts.
News
PUBG en iyi loot nerede

Rekor üstüne rekor kıran PlayerUnkown’s Battlegrounds oyununda ki en iyi loot yerlerini yazımızda anlattık.

Military Base

Military Base, silah ve yüksek seviye zırh açısından haritanın en sağlam loot yerlerinden birisi, Military Base’de “Tel” diye adlandırılan demir yığınının tepesine çıkarak bölgeye hakim olabilirsiniz.

Bir diye alternatifiniz ise üssün orta bölümünde bulunan üç apartmanın (C olarak’da adlandırılabilir) üzerine düşüyorsanız, çatı katına iniş yaparak hızlı bir şekilde silahınızı bulup alanı tarayabilirsiniz. Tecrübeli oyuncular böyle açıkta bırakılmış bir pozisyonda sizi öldürebileceklerinden çok fazla oyalanmamaya bakın.

Loot: Efsane
Risk: Aşırı derecede riskli
Ulaşım: Sıkıntılı

loot harita
loot harita

Georgopol

Georgopol bölgesi, nehir tarafından ikiye bölünmüş büyük bir kentdir. Georgopol’un kuzey bölgesinde loot için yüksek katlı binalar bulunuyor. Bölge güvenliği açısından çatı katı bulunan evlere öncelik verin. Georgopol’un Güneyi iyi bir loot bölgesi.

Hangar bölgesi, AR silah veya Kar98k açısından güzel bir bölg, ancak buraya atladığınızda kısa zamanda yakın çatışmaya hazır olmanız gerekiyor.

Loot: Efsane
Risk: Orta derece risk
Ulaşım: Çok iyi

Rozhok, Okul ve Tokiler

Okul, kendine güvenen oyuncular için mükemmel bir yer okul popüler olduğundan iner inmez bir silah bulup çatışmaya hazır olmanız gerekiyor. Rozhok’un hemen güneyinde kalan su kulesi, bölgenin üstünde mükemmel görüş sunar ve keskin nişancılar için mükemmel bir yer.

Loot: Efsane
Risk: Yüksek
Ulaşım: Çok iyi

Novorepnoye

Güney Adası’nın doğu ucundaki bu liman, gezinmek zor olabilecek büyük bir konteyner alanına sahiptir, ancak bir kadroya tam donanım sağlamak için mükemmeldir. Tekne üretme olasılığı ve garantili üç araç, anakaraya hızla geçebilmenizi sağlar. Bununla birlikte, Novo bu kadar çok nedenden ötürü deneyimli ve kendine güvenen oyuncular çekme eğilimindedir. Kör noktalar sevkıyat konteynerleri içinde bol miktarda bulunur, bu nedenle doğrudan üstlerine inip av tüfeği veya UMP’yi en azından elinize alın.

Bunkerler

Bir tepenin altına inşa edilmiş ve birbirine bağlantılı bir sürü bunker, Bunkerler oyunda oldukça popüler bu yüzden bulabildiğiniz silahı alın. Genelde saldırı tüfekleri ve zırhla dolup taşan bunkerler dar alanlardan oluşuyor bu yüzden son derece tehlikeli.

Loot: İyi
Risk: Orta
Ulaşım: İyi

Villa

Haritanın geri kalanından bir vadiyle korunan bir diğer mini ölüm maçı. Beş depo, iki ev ve bir büyük askeri binayla, burada bir tam kadro kurabilir, ancak ciddi bir rekabetten kurtulmak için şansınız var.

Binaların geri kalanına bakan ev alanı kontrol etmek için kullanılabilir, ancak sınırlı miktarda yağma onu riskli bir öncelik haline getirir. En güneydeki binanın çatısına inmek en güvenli seçenektir. Keskin nişancılar vadiye inip atmaya dikkat edin, özellikle geç oyunda.

One comment on “PUBG En iyi loot nerede

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir